Srpen 2015

Citáty 19

24. srpna 2015 v 10:30 | Karkulka17 |  Citáty

CITÁTY 19:

Jeden ze způsobů jak být šťastný je ten, držet se dále od věcí, které tě dělají smutným.

Nadarmo si říkáš, že ho nemiluješ, když při každém citátě, který čteš si na něho vzpomeneš...

Je lepší přežít krátkou bolest pravdy, než snášet trvalou bolest s falešnými nadějemi.

On:"Proč jsi smutná?"
Ona:"Miluju chlapce, který mě bere jen jako kamarádku."
On:"Jaho zabiju!"
Ona:"Chceš spáchat sebevraždu?"

Netrap se kvůli tomu, že jsi nezadaná. Bůh se na tebe právě kouká a říká si:" Toto děvče strážím pro někoho speciálního." :)Karkulka17

Citáty 18

19. srpna 2015 v 3:44 | Karkulka17 |  Citáty

CITÁTY 18:

Píšu ti, protože mi chybíš. Když ti nenapíšu, tak čekám, až budu chybět já tobě.
- škoda, že ti nikdy chybět nebudu :(

Nechci být tou nejlepší. Jsem jaká jsem. Nemusím být první, koho políbíš. Nemusím být tvým prvním snem. Ale chci být první, koho nezklameš a poslední komu dáš své srdce.

Přemýšlela jsem jestli je to láska, nebo ne. Pak mi došlo, že kdyby to láska nebyla, tak na tebe nemyslím při tomhle citátě.

Chci být princezna, né... kvůli penězům, hradu a moci, ale kvůli větě: "Žili spolu šťastně až do smrti."

Když je konec, odejdi. Nezalívej mrtvou květinu.Karkulka17

Vtipy 30

18. srpna 2015 v 2:12 | Karkulka17 |  Vtipy

VTIPY 30:

"Pane učiteli, potrestal byste mě za něco, co jsem neudělal?" "No samozřejmě že ne Pepíčku." "Tak to je dobře, protože jsem neudělal domácí úkol."
Smějící se


Nová učitelka se rozhodne uspořádat pro žáky 9. třídy hodiny psychologie. Hned v první hodině vymyslí zajímavý test, když řekne dětem: Děti, kdo z vás si myslí, že je hloupý, ať vstane." Všichni ve třídě dlouho bez hnutí sedí na židlích. Až po chvíli se Pepíček osmělí a vstane. "Pepíčku, zkus mně i třídě vysvětlit, co tě vedlo k tomu, že jsi vstal. Opravdu si myslíš, že jsi hloupý?"
"Paní učitelko, já nejsem hloupý. Ale bylo mi vás strašně líto, jak jste tu jediná sama stála."
Smějící se

Víte, odkud pocházejí Češi? Nevíte? Nic si z toho nedělejte, oni to sami neví, neboť dodnes zpívají: Kde domov můj...?"
Smějící se


Karkulka17

Citáty 17

17. srpna 2015 v 20:44 | Karkulka17 |  Citáty

CITÁTY 17:

"Doyou still think of him?"
"Everyday."

"Proč ho tak miluješ? I tak tě nechce."
"Proč dýcháš, když víš, že stejně jednou umřeš?"

Můžeš si nalhávat co chceš, ale pro něj/ní budeš mít vždy slabost.

Our little, stupid conversation means more to me than you think.

She wants to be your girl. No one of your girls.


Karkulka17

Polovina prázdnin za námi...

3. srpna 2015 v 13:32 | Karkulka17 |  Deníček
Čusík lidi :)
Tak po strašně dlouhý době jsem tu zase s pořádným článkem. Teď jsem byla na soustředení se sborem, proto jsem nemohla moc psát, ale jen vydávat hudbu, citáty a takové ty blbůstky :D
Prázdniny ubíhají jako voda.. Bohužel :( Za chvíli už budu muset šetřit peníze na nové sešity a učebnice. Ale pořád máme skoro měsíc :P
Jak už jsem řekla, byla jsem na soustředení se sborem. Byla to asi ta nejúžasnější část prázdnin. Teda jenom ZATÍM! Jelikož se toho může stát ještě hooodně! Každý den jsme zpívali kolem 8mi hodin. Možná ještě dýl, jelikož jsem čas moc nevnímala a pravidelně chodila spát kolem 3 nebo 4 hodin. Zase bylo nějaké téma. Tentokrát - Mafie a 30. léta ;)
Prostě kdo by nechtěl pobíhat v 23:30 venku v lese a čekat, až se "slečna policajka" otočí nebo až odejde a vy budete moci hodit lísteček do lahve... Ale díky této hře jsem viděla spoustu "zajímavých" věcí (např.: mouku v kondomu :D, kluky bez trika ♥, ples mafie a tak.) Nakonec jem skončila před soudem a dostala 16 let na tvrdo, stejně jako všíchni z naší "mafiánské rodiny"... Seděli jsme u ohně, popíjeli, zpívali, jedli, koupali se v lomu nebo nám kamarád promítal filmy na zeď ZŠ :D To byste ani nevěřili, jak se člověk bude smát při filmu "Ať žijí duchové". Hláška: "My jsme vidět až s prvním nočním ptákem." nás totálně odbourala. Tolik legrace během jednoho týdne jsem zažila naposledy, když mamka s taťkou trénovali tanec před maturitním plesem. Nebudu to tu rozebírat do podrobna, jelikož sem nechci tahat ty lidi, kteří tam byli a oni by třeba ani nesouhlasili s tím psát o tom co jsme řešili kolem 2 v noci. Ale jsou tam naprosto skvělý lidi a mám je všechny strašně ráda. Některý míň, některý víc a některý úplně nejvíc, maxiultra ♥ Ale ráda. Příští rok tam chci jet na 100% znova.
Po otevření celého článku uvidíte i pár fotek, ale nejsou moc extra. Fotila jsem je skoro za chůze na svůj mobil. :D