Někdy si v hlavě představuji celý příběh a potom doufám, že se jednoho dne stane skutečností.

26. května 2015 v 18:59 | Karkulka17 |  Deníček
Ahoj :)
Nedávno jsem se bavila/psala s jednou úžasnou duší a zároveň skvělým člověkem. Je to taková vrba... Můžu mu/říct cokoliv a on/ona to neprozradí, poradí atd. Hlavně, že si ze mě nedělá srandu. Bere to vážně, nikdy nedělá blbosti a poslouchá. Je úplně jiný/jiná než kdokoliv jiný... Hlavně mi nedělá naschvály :D Psali/bavili jsme se o tom, nad čím před spaním přemýšlíme... Shodli jsme se, že děláme to samé.. Nebo alespoň něco hodně podobné :P

Nasadím si sluchátka, pustím smutnou písničku... Lehám si do postele a představuji si v hlavě příběh.

Vím, že není jediná možnost, že by se to uskutečnilo, ale moje fantazie je tak obrovská, že to vidím živě před sebou. Už od mala mám velikánskou představivost. Po náměstí ( v jednom městě, kde jsem jako malá bydlela a do teď to tam mám neuvěřitelně ráda) jsem chodila a volala na celé kolo: "Geniusy pojď jdeme. Kdepak jsi? Ty jsi se mi schoval pod lavičku?" :) Byl to můj imaginární vlk... :D Ještě do nedávna jsem měla svůj vlastní svět, kde bylo všechno možné. Měla jsem možnost na únik od reality. Měla jsem tam něco co v realitě nemůže člověk zažít. Měla jsem tam spoustu přátel, zvířat... všeho co jsem potřebovala. Mohla jsem si tam dělat co jsem chtěla. Létat na dracích, prozkoumávat podmořskou hladinu, být kouzelník, mít toho nejlepšího přítele z kterékoliv knihy.
Přehrávala jsem si v hlavě to co jsem měla udělat jinak. To co jsem neměla udělat vůbec... To co jsem měla odpovědět, nebo jesli jsem měla být sticha. Jenže člověk má jen jednu šanci a druhou už většinou nedostává a já nejsem žádný superman, abych takovou možnost měla.


Fantazie není ve skutečnosti nic jinéh, než druh aměti osvobozné od řádu času a prostoru. (Samuel Taylor Coleridge)

Fantazie je nevyčerpatelným stvořitelem nových světů. (Paul Eluard)

Fantazie je nejkrásnější dcera pravdy, jen o něco živější než matka. (Carl Spitterel)

Člověk užívá své fantazie k uspokojování svých ve skutečnosti nesplněných přání. (Sigmund Freud)

Dětská lež nemusí být vždycky vadou, může být také příznakem fantazie. (Jan Werich)

Člověk sestává z těla, mysli a fantazie. Tělo je slabé, mysl nespolehlivá, ale fantazie učinila z člověka pozoruhodného tvora. (John Masefield)

Novinář je spisovatel, jehož tvůrčí fantazie je poněkud omezována skutečností. (Gabriel Laub)Karkulka17


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama